Zdjęcia nieruchomości i wnętrz z gwarancją Warszawa

Jesteśmy profesjonalistami. Wierzymy w to co robimy, ponieważ kieruje nami pasja. Nie wyznajemy kompromisów. Dlatego każda nasza usługa jest objęta gwarancją stuprocentowej satysfakcji klienta.

Zdjęcia dostarczamy w 24h

Rozumiemy jak działa dzisiejszy świat. Czas to pieniądz, a tak powszechne dziś czekanie na realizację usługi to strata czasu i pieniędzy. Dlatego gwarantujemy, że gotowe zdjęcia najwyższej jakości dostarczymy w ciągu 24 godzin od zakończenia sesji (nie dotyczy niedzieli). Jeśli nam się nie uda, otrzymasz zdjęcia i zwrot pieniędzy.

Szybkość działania

100% satysfakcji lub zwrot pieniędzy

Współpracę uznajemy za satysfakcjonującą tylko, jeśli druga strona jest z niej zadowolona. Dokładamy wszelkich starań aby nasze usługi przekraczały oczekiwania naszych klientów. Jednak jeśli z jakiegoś powodu nie spełnimy Twoich oczekiwań, oddamy Ci pieniądze.

Najwyższa jakość

30 dni wsparcia po sesji

Po zakończonej sesji i oddaniu gotowego produktu, zapewniamy 30 dnia wsparcia technicznego i doradztwa. Potrzebujesz zdjęcia w innym formacie lub pliku  określonej wielkości? Nie ma problemu. Potrzebujesz porady? Przez 30 dni od daty dostarczenia produktu służymy naszą wiedzą i pomocą.

Pełne zaangażowanie