Wirtualny home stagining przedWirtualny home stagining po

Home Staging tanio, szybko i skutecznie

Perspektywa przeprowadzania fizycznego stagingu mieszkania przyprawia Cię o zawrót głowy? Nie masz czasu a fundusze są ograniczone? Zależy Ci na szybkiej sprzedaży nieruchomości, mieszkania, domu lub apartamentu w dobrej cenie? W takim wypadku staging w wersji wirtualnej jest rozwiązaniem dla Ciebie. Pozwala on w sposób mało inwazyjny i niskokosztowy, przygotować atrakcyjne wizualnie zdjęcia mieszkania lub nieruchomości, tak aby wzbudzić jak największe zainteresowanie wśród odbiorców oferty, a w konsekwencji doprowadzić do sprawnej sprzedaży za atrakcyjną stawkę. Inwestycja w wirtualną aranżację wnętrz nieruchomości przeznaczonej na sprzedaż lub wynajem szybko się spłaca i przynosi wymierne efekty. Wirtualnie aranżowane zdjęcia zaczynają być standardem wśród zachodnich agencji nieruchomości i największych graczy rynku real estate.

Home staging w wydaniu wirtualnym – sposób na tanią, szybką i efektowną aranżację wnętrz oraz sprzedaż mieszkania lub nieruchomości

Home staging to proces przygotowania nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. Polega na zaaranżowaniu wnętrz nieruchomości, tak aby jak najlepiej oddać jej potencjał. Powstające w tym procesie fotografie sprawiają, że oferta jest bardziej atrakcyjna i przyciąga większą uwagę. Home stagining pozwalają klientowi wyobrazić sobie potencjał nieruchomości i ułatwia decyzję o zakupie lub podjęciu najmu. Niestety, jest też procesem drogim i zajmującym dużo czasu. Dlatego oferujemy wirtualny home stagining, który polega na wirtualnej aranżacji fotografii wnętrz. Jest to proces zdecydowanie szybszy i tańszy niż tradycyjny home staging. A efekty? Mówią same za siebie.  

Home stagining mieszkań przedHome stagining mieszkań po

Dlaczego warto zainwestować w home staging?

Wirtualny home staging jest tańszy niż tradycyjny home stagining

Cały proces aranżacji odbywa się na komputerze, a jedyne czego potrzeba to profesjonalne zdjęcia wnętrz nieruchomości, która ma zostać poddana stagingowi. Dlatego wirtualny aranżacja jest nieporównywalnie tańszym procesem niż aranżacja całej nieruchomości na potrzeby sesji.

Wirtualna aranżacja wnętrza jest szybsza niż tradycyjna aranżacja wnętrza

Tradycyjna aranżacja wnętrz nieruchomości może trwać całymi dniami, a nawet tygodniami. W przypadku wirtualnego home stagingu proces jest zdecydowanie prostszy i szybszy. Efekt sesji oraz aranżacji jest gotowy w zaledwie kilka dni.

Wirtualny home staging jest skuteczny

Wielu nabywców ma problem z wyobrażeniem sobie tego, jak potencjalnie mogą wyglądać gołe ściany mieszkania które chcieliby wynająć lub domu który chcieliby kupić.  Dobry home staging pomaga wyobraźni, zwiększa atrakcyjność oferty i przyspiesza decyzję zakupową.

Home stagining Warszawa przedHome stagining Warszawa po
Stylizacja wnętrz Warszawa przedStylizacja wnętrz Warszawa po
Projektowanie wnętrz Warszawa przedProjektowanie wnętrz Warszawa po

Aranżacja wnętrz nie musi być trudna i droga

Aranżacja wnętrz przedAranżacja wnętrz po
Home stagining Warszawa i okolice przedHome stagining Warszawa i okolice po

Wirtualny home staging zdjęć jest szybki, tani i daje wspaniałe efekty

Nasza gwarancja:

  • 100% satysfakcji lub zwrot pieniędzy – bez dodatkowych pytań

  • Zdjęcia dostarczymy w ciągu 24 godzin od zakończenia sesji

  • 30 dni wsparcia po sesji w kwestiach technicznych